Muzyka dla każdego i w dobrej cenie

Muzyka jest z nami od zarania dziejów. Towarzyszy nam we wszystkich czynnościach, w każdej chwili, w każdym miejscu. Mamy to szczęście, że możemy jej słuchać zawsze i wszędzie. Nie potrzebujemy instrumentu, a co ważniejsze kogoś kto umie na nim dobrze grać. Wystarczy telefon komórkowy i słuchamy tego, na co tylko przyjdzie nam ochota. Mamy również nieograniczone możliwości jeśli chodzi o dostęp do utworów. Pojedyncze piosenki, całe płyty ? internet udostępnia różne możliwości. Ważne jest jednak, by robić to legalnie, a co za tym idzie za odpowiednią opłatą, która nie musi być wcale wygórowana.

Świąteczne pogotowie prezentowe w CDP

Promocja CDP – duży wybór świątecznych prezentów w świetnych cenach. W promocji gry, filmy, książki, muzyka, gadżety, planszówki  i inne.

Ważne do dnia: 24/12/2016

Darmowa dostawa

Promocja Gandalf – dostawa Pocztę Polską gratis dla zamówień opłaconych kartą Visa. Nie dotyczy transakcji wykonanych przez konta PayPal i PayU.

Ważne do dnia: 21/12/2016

Do 20 zł rabatu przy płatności BLINKIEM

PromocjaCDP – zrób zakupy, zapłać BLINKIEM i zyskaj: 5 zł rabatu przy zakupach od 20 do 40 zł, 10 zł rabatu przy zakupach od 40 zł do 100 zł i 20 zł rabatu przy zakupach powyżej 100 zł.

Ważne do dnia: 31/12/2016

Do 75 zł rabatu przy płatności PayU

Promocja  RTV Euro AGD – odbierz kod rabatowy ze zniżką na następne zakupy płacąc z PayU. Wysokość zniżki zależy od wartości bieżącej transakcji.

Ważne do dnia: 31/12/2016

10% rabatu na wszystko w Matras

Promocja Matras – zapisz się do newslettera i odbierz rabat. Minimalna wartość zakupów 50 zł. Promocja nie dotyczy podręczników i klocków Lego.

Strona 1 z 21 2