Filmy w atrakcyjnych cenach

Nie wyobrażamy już sobie życia bez możliwości oglądania filmów wtedy kiedy się chce i tego co się chce. Na szczęście bezpowrotnie minęły czasy uzależnienia od tego co proponuje telewizja czy kino. Współczesny kinomaniak zasiada przed własnym (obowiązkowo dużym) telewizorem i włącza taki film, na jaki ma dziś ochotę. Oglądamy zarówno nowości jak i stare filmy, bo są przecież pozycje, które nigdy się nie znudzą. Zakup płyty z każdym z nich też nie stanowi problemu, oferta jest ogromna. Jedyne, co może ograniczać to cena. Z nami jednak i to ograniczenie nie stanowi tak wielkiej przeszkody ? zerknij, a zobaczysz, że można filmy kupić taniej.

Świąteczne pogotowie prezentowe w CDP

Promocja CDP – duży wybór świątecznych prezentów w świetnych cenach. W promocji gry, filmy, książki, muzyka, gadżety, planszówki  i inne.

Ważne do dnia: 24/12/2016

Darmowa dostawa

Promocja Gandalf – dostawa Pocztę Polską gratis dla zamówień opłaconych kartą Visa. Nie dotyczy transakcji wykonanych przez konta PayPal i PayU.

Ważne do dnia: 21/12/2016

Do 20 zł rabatu przy płatności BLINKIEM

PromocjaCDP – zrób zakupy, zapłać BLINKIEM i zyskaj: 5 zł rabatu przy zakupach od 20 do 40 zł, 10 zł rabatu przy zakupach od 40 zł do 100 zł i 20 zł rabatu przy zakupach powyżej 100 zł.

Ważne do dnia: 31/12/2016

Do 75 zł rabatu przy płatności PayU

Promocja  RTV Euro AGD – odbierz kod rabatowy ze zniżką na następne zakupy płacąc z PayU. Wysokość zniżki zależy od wartości bieżącej transakcji.

Ważne do dnia: 31/12/2016

Prezenty od Blizzarda

Promocja CDP – przy zamówieniu filmu Warcraft: Początek w prezencie książka, startowa wersja gry Battlechest World of Warcraft z dodatkami, figurka Gul’dan'a do gry Heroes of the Storm oraz portret Medivh'a do gry Hearthstone: Heroes of Warcraf.

10% rabatu na wszystko w Matras

Promocja Matras – zapisz się do newslettera i odbierz rabat. Minimalna wartość zakupów 50 zł. Promocja nie dotyczy podręczników i klocków Lego.

Strona 1 z 21 2