Ebooki, alternatywa dla tradycyjnej książki

Eooki stają się coraz popularniejsze wśród wszystkich miłośników czytania na całym świecie. Książka w formacie mobi, epub, pdf jest wgrywana na tablet, czytnik, komputer lub nawet smartfona i gotowa do czytania. Można ją zabrać ze sobą wszędzie, a w komórce czy w czytniku praktycznie nic nie waży. Dodatkowo wszędzie możemy zabrać nie jedną książkę, ale kilka lub kilkanaście. Znika problem, którą pozycję zabrać na wakacje czy w podróż – bierzemy wszystko na co mamy ochotę. Również zakupy ebooków są łatwiejsze. Nie ma kosztów dostawy, bo książkę ściągamy prosto na swój komputer w chwilę po jej zakupieniu. Ceny też są atrakcyjniejsze niż książek tradycyjnych. Mimo tego, dla fanów czytania mogą stanowić dość dużą przeszkodę przy zdobywaniu ukochanych pozycji, szczególnie bestsellerów czy nowości. Skorzystanie z promocji i kodów rabatowych zamieszczonych poniżej pozwoli w pewnym stopniu zaoszczędzić pieniądze i taniej kupić wymarzonego ebooka, a wtedy ….. można pozwolić sobie na następnego, również w promocyjnej cenie.

3 książki w cenie 2

Promocja Helion – kupując 3 tytuły, najtańszy z nich otrzymasz za darmo. Rabat dotyczy formatów druk, ebook, video, obejmuje tylko ofertę Grupy Helion.

Ważne do dnia: 19/01/2017

Do 90% taniej na poświątecznej wyprzedaży

Promocja  Ravelo – ksiązki, akcesoria kuchenne, artykuły do domu, dekoracje, muzyka, film, multimedia, artykuły papiernicze, zabawki. Setki produktów w mocno obniżonych cenach.

Ważne do dnia: 31/01/2017

Strona 1 z 31 2 3