Ebooki, alternatywa dla tradycyjnej książki

Eooki stają się coraz popularniejsze wśród wszystkich miłośników czytania na całym świecie. Książka w formacie mobi, epub, pdf jest wgrywana na tablet, czytnik, komputer lub nawet smartfona i gotowa do czytania. Można ją zabrać ze sobą wszędzie, a w komórce czy w czytniku praktycznie nic nie waży. Dodatkowo wszędzie możemy zabrać nie jedną książkę, ale kilka lub kilkanaście. Znika problem, którą pozycję zabrać na wakacje czy w podróż – bierzemy wszystko na co mamy ochotę. Również zakupy ebooków są łatwiejsze. Nie ma kosztów dostawy, bo książkę ściągamy prosto na swój komputer w chwilę po jej zakupieniu. Ceny też są atrakcyjniejsze niż książek tradycyjnych. Mimo tego, dla fanów czytania mogą stanowić dość dużą przeszkodę przy zdobywaniu ukochanych pozycji, szczególnie bestsellerów czy nowości. Skorzystanie z promocji i kodów rabatowych zamieszczonych poniżej pozwoli w pewnym stopniu zaoszczędzić pieniądze i taniej kupić wymarzonego ebooka, a wtedy ….. można pozwolić sobie na następnego, również w promocyjnej cenie.

25% rabatu na wszystkie ebooki i audiobooki

Kod rabatowy Nexto – cała oferta ebooków i audiobooków 25% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne do dnia: 31/12/2016

Codziennie inny ebook w cenie 9,90 zł

Promocja Nexto – oczekiwanie na święta z ebookową ofertą. Codziennie inny tytuł za 9,90 zł po wpisaniu kodu rabatowego widocznego obok ksiązki.

Ważne do dnia: 24/12/2016

Darmowa dostawa

Promocja Gandalf – dostawa Pocztę Polską gratis dla zamówień opłaconych kartą Visa. Nie dotyczy transakcji wykonanych przez konta PayPal i PayU.

Ważne do dnia: 21/12/2016

Strona 1 z 31 2 3