Rozrywka – atrakcyjne i niedrogie spędzanie wolnego czasu

Rozrywka dla każdego z nas kojarzy się z czymś innym. Dla jednych to zabawa z przyjaciółmi, szaleństwo do białego rana przy dobrej muzyce, inni lubią zaszyć się w ukochanym fotelu z dobrą książką, jeszcze inni wybiorą łono natury, dobry film, czy pasjonującą grę. Każdy sposób jest dobry, o ile będzie satysfakcjonujący. Dla każdego znajdzie się też sposób na spędzenie wolnego czasu bez potrzeby wydawania na ten cel dużej ilości pieniędzy. Na naszej stronie zamieszczamy propozycje, dzięki którym nie wydasz za dużo na ulubioną płytę, książkę czy grę.

Wyjątkowe prezenty dla każdego

Promocja Neo24 – propozycje prezentów w super cenach. W ofercie produkty dla Niej, dla Niego do 100 zł i powyżej, elektronika, urządzenia do pielęgnacji, smartfony, tablety, laptopy, telewizory, smartwatche, dyski, kamery i wiele innych.

Ważne do dnia: 23/12/2016

35% rabatu na drugą książkę i tania dostawa

Promocja Lideria – dostawa tylko 1,49 zł do kiosków  Ruchu i Poczty Poskiej, 35% rabatu na drugą (tańszą) książkę. Rabat naliczany od cen detalicznych i nie dotyczy outletu, wyprzedaży, książek językowych i naukowych, podręczników i pakietów.

Ważne do dnia: 05/12/2016

Gwarancja dostawy przed Mikołajkami

Promocja Avans - złóż zamówienie do 4 grudnia do godz. 19:00 by mieć pewność, że otrzymasz je na Mikołajki. Dotyczy produktów oznaczonych specjalną etykietą  i wyboru płatności za pobraniem kurierem.

Ważne do dnia: 04/12/2016

Gwarancja dostawy przed Mikołajkami

Promocja Electro.pl – złóż zamówienie do 4 grudnia do godz. 19:00 by mieć pewność, że otrzymasz je na Mikołajki. Dotyczy produktów oznaczonych etykietą „Gwarancja dostawy przed Mikołajkami” i wyboru płatności za pobraniem kurierem.

Ważne do dnia: 04/12/2016

Codziennie inny ebook w cenie 9,90 zł

Promocja Nexto – oczekiwanie na święta z ebookową ofertą. Codziennie inny tytuł za 9,90 zł po wpisaniu kodu rabatowego widocznego obok ksiązki.

Ważne do dnia: 24/12/2016

Do 300 zł taniej na świątecznym pasażu w Komputronik

Promocja   Komputronik  – komputery, zabawki artykuły do domu, akcesoria, podzespoły, gaming, oprogramowanie, smartfony, tablety, foto i wideo, perfumy w promocyjnych cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego widocznego na stronie.

Ważne do dnia: 16/12/2016

Strona 1 z 131 2 3 13