Kupony zniżkowe w restauracjach

Gotowanie w domu to przyjemność, ale nie zawsze i nie dla każdego. Już w starożytności odkryto, że jedzenie przygotowane przez specjalistów, podane i gotowe do spożycia jest doceniane przez wielu. Stąd pewnie w ruinach Pompei tak wiele pozostałości po kramikach, które dziś nazwalibyśmy fast foodami. Kto nie lubi wstąpić po drodze na smaczną kanapkę, frytki, sałatkę czy ciastko albo lody. Kto nie lubi wyskoczyć na małe co nieco z rodziną czy przyjaciółmi. Takie przyjemności to rozkosz dla podniebienia, ale też obciążenie dla finansów. Warto więc spróbować trochę zaoszczędzić i zaopatrzyć się, przed następną wizytą, w bony pozwalające na zniżki w różnych restauracjach.

15% rabatu na zakładki Travel i Twoje Miasto

Kod rabatowy Groupon –  wszystkie oferty z wybranych zakładek  z rabatem 15% po wpisaniu kodu rabatowego. Maksymalna kwota zniżki 50 zł.

Ważne do dnia: 04/12/2016

15% rabatu na zamówienie przez aplikację Pizzaportal na iOS

Kod rabatowy PizzaPortal  – rabat 15% na zamówienie przez aplikację iOS po wpisaniu kodu rabatowego. Do jednorazowego wykorzystania. Dotyczy zamówień opłaconych online.

Ważne do dnia: 05/12/2016

30% rabatu w wybranych restauracjach

Kod rabatowy PizzaPortal  – zamawiaj z rabatem 30% w wybranych restauracjach. Zniżka obowiązuje przy płatności online. Szukaj restauracji oznaczonych "-30% Promocja". Możesz korzystać dowolna ilość razy.

Ważne do dnia: 06/12/2016

2 x 10 zł na poniedziałkowy seans filmowy w Cinema City

Promocja McDonalds -przy zakupie zestawu kinowego za 20 zł vouchery na poniedziałkowy seans filmowy.  W Zestawie Kinowym do wyboru: 2 x burger, 2 x małe frytki oraz 2 x mały napój.

Ważne do dnia: 26/12/2016