Pomysły na prezent – niedroga przyjemność dla ukochanej osoby

Każdy z nas lubi robić przyjemność innym, szczególnie bliskim i kochanym osobom. W ciągu roku jest wiele specjalnych dni, które wymagają, by pamiętać o Babciach, Dziadkach, Żonie, Mężu, Narzeczonej, czy naszych pociechach. Bywają też chwile kiedy, ot tak, bez okazji chcemy komuś coś podarować. Wtedy zazwyczaj zaczyna się problem. Co kupić, gdzie kupić, ile przeznaczyć na to pieniędzy. Sprzedawcy proponują, oferują, zachęcają i często potrafią nam doradzić, czy pomóc w wyborze prezentu. Nie zawsze jednak są to pomysły na kieszeń zwykłego śmiertelnika. Wychodząc naprzeciw tym rozterkom zebraliśmy promocje i bony rabatowe, które poratują kieszenie i portfele ofiarodawców.

Wyjątkowe prezenty dla każdego

Promocja Neo24 – propozycje prezentów w super cenach. W ofercie produkty dla Niej, dla Niego do 100 zł i powyżej, elektronika, urządzenia do pielęgnacji, smartfony, tablety, laptopy, telewizory, smartwatche, dyski, kamery i wiele innych.

Ważne do dnia: 23/12/2016

Setki prezentów w super cenach

Kod rabatowy Electro.pl – idelane prezenty dla Niej, dla Niego, dla dzieci, nastolatków, seniorów, rodziny. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 23/12/2016

Świąteczny prezentownik w Redcoon

Promocja  Redcoon  –idealne prezenty dla Niej, dla Niego, dla Juniora i Seniora. Upominki w cenach do 200 zł, do 300 zł, do 500 zł i powyżej. Duży wybór i świetne ceny tylko w Redcoon.

Ważne do dnia: 24/12/2016

Spersonalizowana widomość od Mikołaja

Promocja  Listy Mikołaja.pl - nowe, spersonalizowane wideo od Mikołaja, idealny prezent, który zachwyci każde dziecko. Oryginalna przesyłka z dalekiej północy dla Twoje pociechy.

Prezenty na święta w OleOle

Promocja OleOle – świąteczny prezentownik dla Niej, dla Niego, dla dzieci, dla Taty, dla Mamy, dla Babci, dla Dziadka, dla koleżanki i kolegi. Wiele produktów w super cenach. Sprawdź.

Ważne do dnia: 24/12/2016

Strona 1 z 51 2 3 5