Motoryzacja – jak niedrogo zaopatrzyć swojego pupila na czterech kółkach

Czym jest samochód lub motor dla jego właściciela? Dla niektórych to zwykły środek transportu, użyteczny i nic poza tym. Dla wielu jednak to coś więcej. Nie tylko sposób na przemieszczanie się, ale również symbol prestiżu, statusu społecznego, widoczny znak powodzenia w interesach, zasobności portfela. Czasem traktowany jak dobry przyjaciel, z którym spędza się dużo czasu, a czasem jak sposób na dobrą zabawę. Jak by na to nie patrzeć, każdy pojazd ma swoje potrzeby. A to trzeba żarówkę wymienić, a to znowu dokupić opony, wymienić olej, dla nowego członka rodziny dokupić fotelik itd. Cała masa niezbędnych wydatków, które mogą być mniejsze, jeśli skorzystamy z promocji lub kodów rabatowych.

Gwarancja dostawy przed Mikołajkami

Promocja Avans - złóż zamówienie do 4 grudnia do godz. 19:00 by mieć pewność, że otrzymasz je na Mikołajki. Dotyczy produktów oznaczonych specjalną etykietą  i wyboru płatności za pobraniem kurierem.

Ważne do dnia: 04/12/2016

Setki pomysłów na świateczne prezenty w super cenach.

Kod rabatowy Avans –inspiracje prezentowe dla Niej, dla Niego, dla dziecka, nastolatka, seniora i całej rodziny, świetne ceny oraz wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 23/12/2016

Do 830 zł tańsze świąteczne prezenty

Kod rabatowy Media Expert – prezentowe inspiracje dla Niej, dla Niego, dla Dzieci, dla Rodziny, dla Seniorów, dla nastolatków nawet do 830 zł tańsze.

Ważne do dnia: 23/12/2016

Do 70% taniej w Redcoon

Wyprzedaż Redcoon  – tysiące produktów w obniżonych cenach: AGD małe i duże, telewizory, zabawki, komputery, laptopy, sprzęt sportowy, tablety, kosmetyki, urządzenia pielęgnacyjne, foto, telefony, akcesoria, sprzęt do domu i ogrodu, artykuły biurowe i motoryzacyjne i inne.

Strona 1 z 21 2