Torebki w promocyjnych cenach

Nie tylko ciuchy stroją kobietę. Dopełnieniem całego ubrania jest torebka, będąca niewątpliwym symbolem kobiecości. W niejednej, a może nawet w każdej, damskiej szafie można znaleźć kilka różnych torebek. Na zimę, na lato, na imprezę i zwykły spacer. Torebek nigdy dość, choćby z tego powodu, że zmienia się moda, za którą należy podążać. Kupując następną warto skorzystać z ofert promocyjnych w naszym serwisie.

15% rabatu na zakładki Travel i Twoje Miasto

Kod rabatowy Groupon –  wszystkie oferty z wybranych zakładek  z rabatem 15% po wpisaniu kodu rabatowego. Maksymalna kwota zniżki 50 zł.

Ważne do dnia: 06/12/2016

20% rabatu na zakupy

Kod rabatowy Orsay – rabat 20% na zakupy od 200 zł. Nie dotyczy produktów już przecenionych, kart podarunkowych, Special Price, New Collection. Nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne do dnia: 04/01/2017

15% rabatu na zakupy

Kod rabatowy Orsay – rabat 15% na zakupy od 100 zł. Nie dotyczy produktów już przecenionych, kart podarunkowych, Special Price, New Collection. Nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne do dnia: 04/01/2017

10% rabatu na zakupy

Kod rabatowy Orsay – rabat 10% na zakupy od 50 zł. Nie dotyczy produktów już przecenionych, kart podarunkowych, Special Price, New Collection. Nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne do dnia: 04/01/2017

Do 50% tańszy drugi produkt

Promocja GaleriaMarek.pl - druga (tańsza) rzecz 45% taniej i dodatkowo 5% rabatu za polubienie na karcie produktu. Dotyczy całego asortymentu, rabat nalicza się w koszyku.

Ważne do dnia: 06/12/2016

20% mikołajkowego rabatu w Answear

Kod rabatowy Answear –mikołajkowy rabat na zakupy powyżej 200 zł. Obejmuje produkty z podstrony i łączy się z przecenami. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 07/12/2016

Nawet do 70% taniej - Kiermasz Wittchen

Promocja Wittchen –portfele, paski, torebki damskie, torby męskie, etui, rękawiczki, odzież, obuwie,  bagaż z przecenami nawet do 70%.

Ważne do dnia: 06/12/2016

Strona 1 z 121 2 3 12

Damskie torebki

Z punktu widzenia encyklopedii torebkę damską należy uznać za przedmiot służący do przechowywania i przenoszenia różnych rzeczy. Czy tak jest w rzeczywistości? Śmiem twierdzić, że nie. Owszem torebka damska, z racji swojej konstrukcji, jest do tego używana, ale czy taka jest jej główna rola? Przecież, można by w tym celu używać zwykłą reklamówkę, płócienny worek lub coś równie obrzydliwego. No i z jakiego powodu, niejedna kobieta, ma całą kolekcje torebek w swojej szafie? Jedno jest pewne, nie w celu dobierania torebki do wielkości przenoszonych przedmiotów.

Czy wychodząc do pracy, na spacer, na imprezę czy do teatru, wybierasz torebkę z punktu widzenia jej praktyczności? Oczywiście, że nie. Torebkę dobierasz do stroju, butów, pory roku a niejednokrotnie także do nastroju.

Torebka a buty

Panuje ogólnie przyjęta zasada aby dobierać torebkę do butów lub, jak kto woli, buty do torebki. Jednakże nie jest to reguła, którą należy zawsze przestrzegać.

Obecnie panuje tendencja aby wszystkie dodatki, którym jest także torebka, dobierać do całego ubrania a nie tylko do jednego elementu, czyli w naszym przypadku do butów. W przypadku prostego i stonowanego stroju to właśnie torebka może stanowić jedyny barwny akcent całego ubioru.

Czasami należy stanowczo unikać dobrania torebki do butów.

Torebka a okoliczności

Tu także istnieje pewien kanon. Im późniejsza pora i/lub bardziej oficjalne okoliczności tym torebka mniejsza. Do pracy można wybrać torebkę większą, która pomieści nie tylko portfel i szminkę ale także parasolkę i książkę do poczytania w drodze. Taka sama torebka na randkę, do teatru czy imprezę (niezależnie od tego czy firmową czy prywatną) może wyglądać co najmniej dziwnie.

Torebka a figura

Często niedoceniane a jakże ważny element doboru torebki. Jak ze wszystkim, wszystkie elementy powinny do siebie pasować, w tym przypadku także. Wielkość torebki powinna pasować do wzrostu i wagi kobiety. Mała kobieta z dużą torbą lub na odwrót jest to coś czego należy unikać.

Torebka a moda - generalna zasada

Niezależnie od wyżej wymienionych „klasycznych” zasad moda może wszystko zmienić. I to od aktualnych trendów, będzie zależeć jaką torebkę dzisiaj wybierzesz.