Tańsza bielizna damska, męska oraz erotyczna

Może się wydawać, że to co mamy pod spodem nie ma większego znaczenia dla naszego wyglądu. Nic bardziej mylnego. To co nosimy pod ubraniem jest niezwykle istotne dla nas, a więc dla naszego samopoczucia, które odbija się na naszym wyglądzie. Nie ma nic gorszego od skrzywionego osobnika, który ma na sobie niewygodne „gacie”. Bielizna, która nie daje nam poczucia komfortu, nie jest noszona z przyjemnością, powoduje, że czujemy się źle, a to z kolei prowadzi do pogorszenia naszego wizerunku. Warto więc zainwestować w coś co jest wygodne, miękkie w dotyku i dobre jakościowo. Dlatego proponujemy promocje i kody rabatowe na dodatkową poprawę humoru.

10% rabatu na wszystko

Kod rabatowy SHOWROOM –mikołajkowy kod rabatowy na cały asortyment dla zamówień za min. 250 zł opłaconych z góry. Tylko do 7 grudnia do godz. 11:00.

Ważne do dnia: 07/12/2016

20% rabatu na nieprzecenione produkty

Promocja Tchibo – cały, nieprzeceniony asortyment 20% taniej. Tylko dziś. Oferta nie obejmuje kawy i kapsułek Cafissimo.

Ważne do dnia: 06/12/2016

15% dodatkowego rabatu na drugi produkt i 30% dodatkowego rabatu na trzeci produkt

Promocja 50style.pl – przy zakupie dwóch produktów dodatkowy rabat na drugą (tańszą) rzecz, przy zakupie trzech produktów dodatkowe 15% na drugą i dodatkowe 30% na trzecią (najtańszą) rzecz.

Ważne do dnia: 18/12/2016

Strona 1 z 81 2 3 8