Różne czyli to, co się nigdzie indziej nie chce zmieścić

Artykuły niezbędne w każdym domu, nie dające się sklasyfikować, niepowtarzalne i niepasujące, bez których nie możemy się jednak obejść. Bardzo praktyczne, innowacyjne, pomagające pozbyć się wielu domowych problemów, sprawiające, że kuchnia będzie bardziej funkcjonalna, a sypialnia przytulniejsza. Chociaż często drogie, to i tak pożądane. Tym pragnieniom można sprostać i na naszej stronie znaleźć promocję lub kod rabatowy, który sprawi, że wydamy mniej.

Prezenty dla Babci i Dziadka

Promocja  RTV Euro AGD – podaruj dziadkom coś wyjątkowego. W ofercie ciśnieniomierze, termometry, poduszki i koce elektryczne, masażery, telefony, zegarki, golarki, maszynki do strzyżenia, czajniki, nawilżacze, urządzenia kosmetyczne.

Ważne do dnia: 22/01/2017

24 godziny gorących okazji - nawet do 55% taniej

Promocja Media Expert – tylko do 18 stycznia do godz. 10:00: do 55% tańsze telewizory, do 47% tańsze laptopy i tablety, do 46% tańsze telefony i smartfony, do 45% tańsze konsole i gry, do 43% tańsze foto i kamery, do 43% tańsze duże AGD, do 46% tańsze małe AGD, do 49% tańsze akcesoria do domu i ogrodu, do 48% tańszy sprzęt sportowy, do 55% tańsze zabawki.

Ważne do dnia: 18/01/2017

Idealne prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – zapachy, suplementy diety, sprzęt fitness, akcesoria kuchenne, urządzenia wspomagające dbanie o zdrowie, produkty rozgrzewające, telefony, czytniki ebooków, stacje pogodowe. Znajdź najlepszy upominek dla najbliższych.

Ważne do dnia: 22/01/2017

Strona 1 z 131 2 3 13