10% rabatu na wszystko lub 20 rat 0%

Promocja Salony Agata – ceny promocyjne Super Okazji zawierają rabat 10% w ramach promocji. Lub 20 rat 0%. Oferty nie łączą się. Sprawdź szczegóły na stronie.

Ważne do dnia: 05/03/2017

Karnawał na całego w Media Expert

Kod rabatowy Media Expert – głośniki, oświetlenie, słuchawki, wieże, kina domowe, gramofony, kontrolery w niższych cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 23/02/2017

Do 25% rabatu na wybrane produkty

Promocja Tchibo – 25% rabatu przy zakupie 5 produktów, 20% rabatu przy zakupie 4 produktów, 15% rabatu przy zakupie 3 produktów, 10% rabatu przy zakupie 2 produktów, 5% rabatu  przy zakupie 1 produktu. Zniżka nalicza się w koszyku i dotyczy produktów ze strony promocyjnej.

Do 80% taniej na wyprzedaży

Wyprzedaż Nexterio –produkty do domu i ogrodu: narzędzia, AGD, instalacje, oświetlenie, wykończenia, dekoracje, artykuły sanitarne, motoryzacja, chemia budowlana i inne w super cenach.

Strona 1 z 41 2 3 4

Oświetlenie to nie tylko funkcjonalność

Lampy, lampki, żyrandole, kinkiety – wszystko, co ma sprawić, żeby w domu lub biurze było jasno, Ale czy tylko tyle? Akcesoria służące do oświetlania wnętrz nie tylko mają spełniać swoją rolę. One muszą jeszcze ładnie wyglądać. Dlatego projektanci prześcigają się w pomysłach i proponują coraz bardziej wyrafinowane pomysły na to, jak powinno wyglądać oświetlenie pokoju, sypialni, kuchni…Takie projekty są piękne, ale niestety trzeba za nie zapłacić. By temu sprostać proponujemy zakupy w promocyjnych cenach lub z kuponami, które zapewnią rabaty na artykuły oświetleniowe.