Meble w promocyjnych cenach

Wprowadzając się do nowego mieszkania czy domu, każdy chciałby urządzić je tak, by czuć się w nim dobrze i komfortowo. Ładne meble to podstawa każdego wystroju. Eleganckie, funkcjonalne, wygodne. Dobrze by jeszcze było, aby starczyły na wiele lat. Klimat naszego otoczenia zleży właśnie od dobrze dobranych mebli. Takie sprzęty kosztują drogo, ale w większości są tego warte. Istnieją możliwości, by koszty zakupu wymarzonej kanapy, foteli czy krzeseł nie były tak wielkie. Wystarczy tylko dobrze przyjrzeć się kuponom promocyjnym na naszej stronie.

Do 25% rabatu na wybrane produkty

Promocja Tchibo – 25% rabatu przy zakupie 5 produktów, 20% rabatu przy zakupie 4 produktów, 15% rabatu przy zakupie 3 produktów, 10% rabatu przy zakupie 2 produktów, 5% rabatu  przy zakupie 1 produktu. Zniżka nalicza się w koszyku i dotyczy produktów ze strony promocyjnej.

Poduszka Urania za 1 zł!

Promocja Materace dla Ciebie  –przy zakupie materaca do szerokości 100 cm poduszka Urania za 1 zł, przy zakupie materaca o szerokości powyżej 120 cm  dwie poduszki Urania w cenie 2 zł. Dotyczy tylko materacy w standardowych wymiarach.

Strona 1 z 31 2 3