Tańsze zakupy do szkoły

Każdy, kto ma dziecko w wieku szkolnym, wie ile kosztuje odpowiednie wyposażenie pociechy na cały rok nauki. Książki, zeszyty, przybory szkolne,worki na buty, bidony czy pudełka na śniadanie (koniecznie z ukochanym bohaterem kreskówek). Na początku każdego roku szkolnego trzeba się liczyć z naprawdę dużymi wydatkami. W takim przypadku nawet mała oszczędność na jednym produkcie może okazać się zbawienna dla naszego portfela.

Do 100 zł w prezencie na kolejne zakupy

Promocja  BDsklep – płacąc z Masterpass otrzymasz nawet 100 zł w prezencie na następne zakupy: przy zakupach os 100 do 150 zł - 30 zł na kolene zakupy, przy zakupach od 150,01 do 250 zł - 50 zł na kolejne zakupy, przy zakupach powyżej 250 zł - 100 zł na kolejne zakupy. Dotyczy kart Mastercard i Maestro.

Ważne do dnia: 29/12/2016

Kupuj więcej - płać mniej

Promocja  Ravelo – do 30% rabatu na książki przy zakupie od 10 sztuk, do 35% rabatu przy zakupie artykułów z kategorii Dom i Styl Życia od 5 sztuk, do 30% rabatu przy zakupie podręczników od 10 sztuk, do 35% rabatu przy zakupie od 5 sztuk zabawek.

Szkolna wyprawka w Gandalfie

Promocja Gandalf – sprawdź super ceny na artykuły papiernicze, biurowe, piórniki, zestawy, zeszyty, kredki, flamastry, tornistry, plecaki, worki i inne artykuły szkolne.

Wyprawka szkolna w promocyjnych cenach

Promocja  Ravelo – tornistry, plecaki, torby, piórniki, worki, zeszyty, notatniki, przybory matematyczne, plastelina, modelina, kleje, nożyczki, temperówki, pomoce naukowe, artykuły piśmiennicze w super cenach.

Powrót do szkoły w super cenie

Promocja Platon24 –artukuły szkolne: kredki, zeszyty, pudełka śniadaniowe, piórniki, długopisy,plasteliny, zestawy przyborów i inne w promocyjnych cenach.

Strona 1 z 31 2 3