Specjalne ceny na wybrane kierunki

Pożegnanie wakacji już za nami wszystkimi. Właśnie wakacyjną labę skończyli również studenci. Teraz okres wzmożonego wysiłku, ale to wcale nie oznacza, że skończyły się definitywnie wszystkie podróże. Fajna wycieczka cieszy każdą porą roku, odwiedziny u przyjaciół, znajomych, a może służbowa podróż. Takie okazje też wymagają biletu lotniczego, a byłoby dobrze, żeby niedrogiego.

Planujecie jakąś wycieczkę w najbliższym czasie? Oferty last minute w biurach podróży i u przewoźników to stały element, dzięki któremu można zaoszczędzić i to czasem naprawdę sporą sumę.

Dlatego zawsze zachęcamy, by przyjrzeć się takim okazjom. Właśnie teraz możecie polecieć z LOT’em w niższych cenach.

Bilety na wybrane kierunki: do Mediolanu, Sofii, Monachium, Odessy i Londynu w ofercie Last Minute są dostępne już od 499 zł. Ceny biletów dotyczą podróży w obie strony w taryfie z bagażem rejestrowanym.

Okres podróży obejmuje od 6 października do 31 października, a więc zdecydowanie nie ma dużo czasu na planowanie. Spontaniczne odwiedziny u znajomych, wycieczka do rodziny, albo spotkanie z partnerem biznesowym? Szybko zobaczcie co przygotował dla Was LOT i zdecydujcie się na odwiedzenie któregoś z pięknych miast.

Miłego lotu i fajnej podróży.


Adwentowy kalendarz LOT

Promocja LOT - codziennie inna niespodzianka i promocja od LOT. Odkrywaj przez cały grudzień.

Ważne do dnia: 24/12/2016

Mikołajkowa promocja LOT - ceny od 209 zł w obie strony

Promocja LOT - promocja na loty do: Wilna, Brukseli,Koszyc, Dusseldorfu, Rygi, Tallina, Paryża, Sztokholmu, Kluż-Napoki, Kopenhagi, Frankfurtu, Kijowa, Lwowa, Monachium, Barcelony, Belgradu, Charkowa, Lublany, Mediolanu, Luksemburga, Mińska, Sofii, Budapesztu, Wenecji, Wiednia, Londynu, Nicei, Madrytu, Bukaresztu, St Petersburga, Stambułu, Pekinu, Toronto, Los Angeles, Nowego Jorku już od 209 zł. Ceny dotyczą podróży w jedną stronę w taryfie z bagażem rejestrowanym. Wyloty z wielu miast Polski. Okres podróży 15 stycznia - 31 maja 2017 r.

Ważne do dnia: 06/12/2016

Loty międzynarodowe już od 579 zł

Promocja LOT - miasta europejskie i Bliski Wschód w super cenach.


Podziel się z innymi: