Nawet do 70% tańsze jeansy w Answear

Czy można jeszcze znaleźć kogoś kto nie lubi jeansów, czy są ludzie, którzy nie posiadają w swojej szafie choćby jednej pary?

Może i są, ale z pewnością są to pojedyncze osoby, wyjątki. Można z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że każdy kocha jeansy, albo przynajmniej je lubi, albo posiada je w swojej garderobie.

Zwykle jeansów mamy kilka par. Są przecież niezbędne do codziennego noszenia, na imprezy, spotkania, nawet do pracy chętnie je nosimy.

Jednym słowem pasują prawie na każde wyjście. I dlatego są tak bardzo cenione przez wszystkich.
Dobre, markowe jeansy to skarb, spodnie kultowych marek jak: Pepe Jeans, Wrangler, Lee, Hilfiger, Calvin Klein czy Diesel to wyjątkowy skarb. Ale też zwykle spory wydatek.

Jednak, dla tych którzy dobre jeansy cenią ponad wszystko wart jest każdych pieniędzy.

Chcecie kupić jeansy najlepszych marek, najlepszej jakości , będące odpowiedzią na najnowsze trendy i nie wydać przy tym oszałamiającej ilości pieniędzy?

Tylko w Answear macie taką okazję. Denim Days w to najlepsze, światowe marki jeansowe w najlepszych cenach, wybrane produkty nawet do 70% tańsze. Modele dla Niej i dla Niego, idealne na każdą okazję i w doskonałych cenach.

Poszukujecie kultowych spodni, ale obawiacie się czy będzie Was na nie stać. Zerknijcie do Answear już dziś. Wasze nowe jeansy wcale nie muszą być drogie.


20% mikołajkowego rabatu w Answear

Kod rabatowy Answear –mikołajkowy rabat na zakupy powyżej 200 zł. Obejmuje produkty z podstrony i łączy się z przecenami. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 07/12/2016

Gift store w Answear

Promocja Answear – prezentowe inspiracje, idealne upominki dla Niej i dla Niego.

Ważne do dnia: 24/12/2016

20% rabatu na wybrany asortyment

Kod rabatowy Answear –specjalny rabat na produkty z podstrony. Zniżka łączy się z przeceną. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 31/12/2016


Podziel się z innymi: