Kod rabatowy przy płatności online

Jedzenie z dostawą do domu i dodatku ze zniżką – akcja SZAMA w Pizza Portal. Możliwość szybkiego, łatwego i smacznego zjedzenia obiadu, przekąski, kolacji w każdym miejscu, w którym właśnie jesteś.

Nie tylko ogromny wybór dań i restauracji, ale też doskonałe jedzenie i w dodatku w kilka chwil na Twoim stole. A do tego 30% taniej.

Jak zdobyć zniżkę na dostawę z ulubionej restauracji?

Wchodzisz na Pizza Portal, wpisujesz adres dostawy, włączasz filtr RABAT 30% i sprawdzasz, które restauracje biorą udział w akcji. Wybierasz tę, na którą masz ochotę, wpisujesz kod rabatowy i płacisz onlie. Teraz już tylko pozostaje poczekać na ulubione danie.

Kod rabatowy dotyczy wybranych restauracji, a ich lista będzie dostępna, gdy włączysz filtr. Z kodu możesz skorzystać dowolną ilość razy. Akcja rabatowa potrwa do 6 grudnia.
Smacznego!


20% rabatu w PizzaPortal

Kod rabatowy PizzaPortal – 20% rabatu w wybranych restauracjach. Rabat do wielokrotnego wykorzystania na dowolne dania. Szukaj restauracji z symbolem 20% i zamawiaj ze zniżką po wpisaniu kodu rabatowego. Ważne tylko przy płatności online.

Ważne do dnia: 28/02/2017

10 zł rabatu w Pizza Portal

Kod rabatowy PizzaPortal  – rabat dla zamówień za min. 40 zł opłaconych online. Dla zamawiających po raz pierwszy. Do jednorazowego użytku.

Ważne do dnia: 28/02/2017

10 zł rabatu na zamówienia w PizzaPortal

Promocja  PizzaPortal  – 10 zł rabatu na zamówienia w wybranych restauracjach.


Podziel się z innymi: