Kod rabatowy przy płatności online

Jedzenie z dostawą do domu i dodatku ze zniżką – akcja SZAMA w Pizza Portal. Możliwość szybkiego, łatwego i smacznego zjedzenia obiadu, przekąski, kolacji w każdym miejscu, w którym właśnie jesteś.

Nie tylko ogromny wybór dań i restauracji, ale też doskonałe jedzenie i w dodatku w kilka chwil na Twoim stole. A do tego 30% taniej.

Jak zdobyć zniżkę na dostawę z ulubionej restauracji?

Wchodzisz na Pizza Portal, wpisujesz adres dostawy, włączasz filtr RABAT 30% i sprawdzasz, które restauracje biorą udział w akcji. Wybierasz tę, na którą masz ochotę, wpisujesz kod rabatowy i płacisz onlie. Teraz już tylko pozostaje poczekać na ulubione danie.

Kod rabatowy dotyczy wybranych restauracji, a ich lista będzie dostępna, gdy włączysz filtr. Z kodu możesz skorzystać dowolną ilość razy. Akcja rabatowa potrwa do 6 grudnia.
Smacznego!


5% rabatu na zamówienie i następne promocje

Kod rabatowy PizzaPortal  – 5% rabatu na zamówienie za min. 20 zł. Wpisz kod rabatowy. Odbierz mailem kod rabatowy na 15% i przekaż go znajomym którzy jeszcze nie zamawiali na PizzaPortal, a za każdą nową osobę, która złoży z nim zamówienie, otrzymasz  rabat o wartości 10 zł. Możesz zyskać max. 3 kody rabatowe.

Ważne do dnia: 31/01/2017


Podziel się z innymi: