Wietrzenie magazynów

Tyko przez trzy dni możecie skorzystać z wyjątkowych zniżek w eMAG (dla tych, którzy jeszcze się nie przyzwyczaili – dawniej Agito).

Doskonała oferta, ponieważ związana z czyszczeniem magazynów. Każdy łowca okazji wie, że jest to najlepszy moment na zakupy w najlepszych cenach.

Setki, a może nawet tysiące produktów z szerokiej oferty sklepu z rabatami sięgającymi nawet 70%.

Wszystko, co może się przydać w domu i ogrodzie, dla dziecka, do rozrywki i pracy, pielęgnacji ciała i urody, sprzęt sportowy i turystyczny, małe i duże AGD, kosmetyki, perfumy, komputery i urządzenia mobilne, elektronika, sprzęt gamingowy oraz odzież, obuwie i galanteria. Duży wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku, mleko modyfikowane, akcesoria do samochodu czy sypialni, dziecięca pielęgnacja i higiena. Nie zabrakło też produktów dla domowych pupili.

Doskonały moment, aby już teraz pomyśleć o gwiazdkowych i mikołajkowych prezentach. Znajdziecie wszystko o czym może marzyć każdy z członków rodziny i przyjaciół, a do tego nie zapłacicie wygórowanej ceny.

Oferta dla tych, którzy lubią oszczędzać i nie chcą przepłacać, szczególnie teraz, gdy przed nami gorący, przedświąteczny okres i sporo wydatków.

Promocja potrwa do 10 listopada i pamiętajcie jeszcze o jednym – dostawa Gratis na wszystko.


Do 40% taniej w eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –setki produktów nawet do 40% taniej: telewizory, elektronika, konsole, gry, urządzenia mobilne, komputery i akcesoria, duże i małe AGD, pielęgnacja, zdrowie i uroda, artykuły dla dzieci, do domu i ogrodu, sport, turystyka, motoryzacja.

Ważne do dnia: 23/02/2017

Darmowa dostawa i darmowy zwrot

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –dostawa i zwrot gratis dla wszystkich zamówień.

Do 70% taniej sprzęt i akcesoria na zimowe ferie

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – sprzęt sportowy, akcesoria zimowe, nawigacje i wideorejestratory, zimowe akcesoria do samochodu, bagaż, transportery samochodowe, telefony, tablety, aparaty fotograficzne, kamery, głośniki, słuchawki, czytniki, książki, gry, Sprawdź jak spędzić ferie bezpiecznie, atrakcyjnie i tanio,.


Podziel się z innymi: