Idealne propozycje na upominki dla każdego

Wydaje Wam się, że do świat pozostało jeszcze dużo czasu? Nic bardziej złudnego. Wcale nie ma go zbyt dużo. W codziennym zabieganiu i wśród wielu zajęć nawet nie zauważymy, kiedy nadejdą Mikołajki, a po nich to już tylko chwila.

Nie odkładajcie kupowania na ostatnią chwilę. To często może zakończyć się kupowaniem byle czego, byle gdzie. Wydacie za dużo, a prezenty mogą się okazać nietrafione. Pewnie myślicie, że to stos banałów. Możliwe, ale jakże prawdziwych i pasujących do corocznych przedświątecznych gorączkowych poszukiwań.

Jeśli chcielibyście, tak dla odmiany, w tym roku nie cierpieć tuż przed gwiazdką na brak pomysłu na prezent – zapraszamy do sklepu MALL, gdzie inspiracji znajdziecie bez liku, a ceny zachęcają nawet najbardziej oszczędnych.

Prezentownik w MALL to wybór spośród setek produktów, które są ułożone według płci i potrzeb członków rodziny i przyjaciół. Znajdziecie produkty, które mogą być świetnym prezentem dla wszystkich członków gospodarstwa domowego i dla pojedynczych jego przedstawicieli: wybrane specjalnie dla mamy, babci, dziadka, taty i oczywiście dla tych, którzy na nie czekają najbardziej – dla dzieci.

Doskonały wybór, wiele świetnych inspiracji i ogromne bogactwo produktów, z których każdy będzie zadowolony. A do tego nie trzeba ruszać się z domu i przeciskać wśród tłumów rozgorączkowanych kupujących. W jednym miejscu zrobicie zakupy i nie wydacie zbyt dużo pieniędzy.

Zerknijcie do sklepu MALL już teraz i sprawdźcie, co możecie kupić swoim najbliższym w świątecznym prezencie.


Do 60% taniej na noworocznej wyprzedaży

Promocja MALL –setki produktów  w niższych cenach: małe i duże AGD, telewizory, aparaty, telefony, laptopy, sprzęt sportowy, artykuły do domu i ogrodu, zabawki, różne dla dzieci, kosmetyki, perfumy, akcesoria do pielęgnacji, produkty do kuchni i inne.

Ważne do dnia: 06/02/2017

20 zł rabatu na dziecięce produkty

Kod rabatowy  MALL – wybrane produkty dla dzieci: chodziki, łóżeczka, krzesełka do karmienia, leżaczki 20 zł taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 31/01/2017


Podziel się z innymi: