Promocja na zimowe wyjazdy

Pożegnaliśmy Stary Rok. Wchodzimy w Nowy. Zima w pełni i to już ostatni moment, żeby się zdecydować, gdzie spędzić ferie.

Jeśli nie masz jeszcze sprecyzowanych planów, to może Cię zainteresować specjalna oferta LOT-u dla narciarzy i snowboardzistów.

Tylko do 9 stycznia rezerwując przelot w wybranych kierunkach, za przewóz swojego sprzętu zapłacisz tylko 1 złoty. Zniżka wcale nie taka mała, bo opłaty za zabranie ze sobą nart lub snowboardu wynoszą bez zniżek 400 zł. Jak łatwo policzyć można zyskać 399 zł rezerwując bilet w obie strony.

Akcja promocyjna dotyczy wylotów z Polski do Genewy, Sofii, Erywania, Tbilisi, Monachium, Wiednia, Mediolanu, Koszyc oraz Kluż-Napoki i dotyczy podróży w okresie od 01 stycznia 2017 do 31 marca 2017. Zatem, właściwie całego sezonu , w którym zabieramy ze sobą sprzęt niezbędny do uprawiania zimowych sportów.

Zaplanuj zimowy odpoczynek i oszczędzaj na podróży z LOT-em, nie martw się o koszy związane z zabraniem ze sobą nart czy snowboardu – tylko teraz zapłacisz jedynie 1 zł.

Udanej podróży i wspaniałego, białego szaleństwa na stokach.


Lato 2017 z LOT-em już od 515 zł

Promocja LOT - sprawdź najlepsze ceny na letnie rezerwacje. Loty już od 515 zł, okres podróży od 1 czerwca do 31 sierpnia 2017.

Loty międzynarodowe już od 579 zł

Promocja LOT - miasta europejskie i Bliski Wschód w super cenach.

Specjalna oferta na loty Dreamlinerem

Promocja LOT - loty do: Chicago, Nowego Jorku, Pekinu, Toronto, Tokio, Los Angeles, Seulu  już od 1669 zł.


Podziel się z innymi: