Wybrane książki w promocji

Lubicie czytać, nie wyobrażacie sobie wieczoru bez choćby kilku stron z ulubioną lekturą? Jeśli tak, to wiecie również, że czytanie bywa drogie. Szczególnie dla tych, którzy potrafią pochłaniać kilka pozycji w ciągu miesiąca. A teraz, kiedy nadchodzą jesienne i zimowe, długie i ponure popołudnia, kiedy nie chce się spędzać czasu na spacerach i wycieczkach – jest doskonały moment, by oddać się swojej pasji z jeszcze większym zaangażowaniem.

Miłośnicy czytania wiedzą, że aby sprostać swojemu zamiłowaniu do czytania, często trzeba się wyrzec innych przyjemności i przeznaczyć pieniądze na nowy tytuł. Ale takiego wydatku nie jest szkoda. Dobrze jest natomiast wiedzieć, gdzie kupić, aby wydać mniej i zyskać choć trochę oszczędności, które można przeznaczyć … na jeszcze jedną nową książkę.

Dzisiaj mamy dla Was propozycję od Ravelo. Tylko przez dwa dni możecie kupić literaturę zagraniczną w wyjątkowej promocji. Sklep udostępnił swoim Klientom kod rabatowy, dzięki któremu możecie obniżyć cenę zakupów o 30%.

Do 28 września wiele tytułów zagranicznych autorów dostaniecie ze zniżką, jeśli w koszyku zamówienia wpiszecie kod rabatowy, który znajdziecie na naszej stronie.

Pamiętajcie o jednym: kod rabatowy nie działa na outlet i wyprzedaże oraz nalicza się od cen regularnych, czyli skreślonych. Czasami, niestety, taniej się już nie da.

Mamy też dobrą wiadomość dla tych, którzy lubią i mogą czytać w języku angielskim. W Ravelo znajdziecie szeroką ofertę książek w tym języku dla dzieci, dla młodzieży i dla dorosłych z rabatami nawet do 30%. Uczycie się angielskiego, chcecie szlifować swoje umiejętności – czytanie jest doskonałym sposobem na naukę i przygodę w jednym.

Miłego i taniego czytania z Ravelo.


Tanie podręczniki szkolne

Promocja  Ravelo –  ponad 7500 tytułów z rabatami do 30%.

Do 71% taniej bestselery do domu i kuchni

Promocja  Ravelo – top 100 bestsellerów do kuchni i do domu w super cenach.

Do 60% taniej do domu

Promocja  Ravelo – porządki w domu z rabatami do 60%: pudełka, organizery, pojemniki, puszki, akcesoria do prania, szkatułki, wieszaczki, i inne w obniżonych cenach.


Podziel się z innymi: