Pierwsze zamówienie ze zniżką

Dziś mamy propozycję dla wszystkich, którzy jeszcze nie próbowali skorzystać z serwisu Pizza Portal.

Jeśli lubisz dobrze zjeść, ale nie masz czasu na przygotowania jedzenia, koniecznie musisz spróbować, co ma dla Ciebie Pizza Portal. Blisko 3000 tysiące restauracji w wielu dużych miastach Polski, z dowozem do domu. Super ceny i wspaniałe jedzenie, które zachwyci nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy prosto pod Twoje drzwi. Szybkie i proste składanie zamówień i ogromny wybór smaków z różnych stron świata.

Propozycja, której trudno się oprzeć, tym bardziej, że teraz mamy specjalną ofertę z Groupona, dzięki której wszyscy, którzy do tej pory jeszcze nie spróbowali mogą to zrobić i zaoszczędzić.

Dla nowych klientów Pizza Portal, dla tych którzy jeszcze nie zapoznali się z serwisem okazja: 20 zł rabatu na grouopon wart 40 zł. Zniżka nie byle jaka, bo aż 50%.

Korzystanie z serwisu jest niezwykle proste i przyjazne. Wybór restauracji i oferowanych w nich dań bogaty, a teraz wpisując swój kod grouponu w dodatku można sporo zaoszczędzić.

Oferta Groupona do Pizza Portal jest aktualna do 18 lutego, ale ma ograniczenia – jedna osoba może wykorzystać tylko 1 groupon.

Spróbuj już dziś, co przygotowały restauracje w Twoim mieście i zjedz coś pysznego w niższej cenie nie wychodząc z domu.


20 zł rabatu na pierwsze zakupy

Kod rabatowy Groupon – rabat do jednokrotnego użytku na zakupy za min. 100 zł. Wpisz od rabatowy.

Podróże na każdą kieszeń w Groupon

Promocja Groupon –  sprawdź oferty podróży w super cenach.  Najlepszy wypoczynek już od 149 zł.

9,99 zł zamiast 75 zł na 3 przejazdy z Uber

Promocja Groupon –  jazda z Uberem w niższej cenie na terenie: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Trójmiasto i Aglomeracja Śląska.

Ważne do dnia: 28/02/2017


20% rabatu w PizzaPortal

Kod rabatowy PizzaPortal  – 20% rabatu na zamówienie przy płatności online. Wpisz kod rabatowy. Do jednorazowego wykorzystania.

Ważne do dnia: 25/01/2017

5% rabatu na zamówienie i następne promocje

Kod rabatowy PizzaPortal  – 5% rabatu na zamówienie za min. 20 zł. Wpisz kod rabatowy. Odbierz mailem kod rabatowy na 15% i przekaż go znajomym którzy jeszcze nie zamawiali na PizzaPortal, a za każdą nową osobę, która złoży z nim zamówienie, otrzymasz  rabat o wartości 10 zł. Możesz zyskać max. 3 kody rabatowe.

Ważne do dnia: 31/01/2017

10 zł rabatu na zamówienia w PizzaPortal

Promocja  PizzaPortal  – 10 zł rabatu na zamówienia w wybranych restauracjach.


Podziel się z innymi: