Dodatkowy rabat na przeceny

Z początkiem Nowego Roku mamy dla Was promocje, które ucieszą osoby noszące okulary. Ale nie tylko, bo jest to również propozycja dla tych, którzy nie potrzebują wspomagania wzroku, a jedynie jego ochrony.

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w Eyerim – doskonałe marki, światowej jakości producenci i ogromny wybór. To wszystko znajdziecie w niższych cenach w kolekcji Sale. Zniżki nawet do 60%.

Każdy, kto chciałby coś zmienić w swoim wyglądzie i zastanawia się nad zmianami, z pewnością wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Tym bardziej, że mamy dla Was dodatkową zniżkę na wszystko, co jest dostępne na wyprzedaży w Eyerim.

Dodatkowy rabat 10% na okulary przeciwsłoneczne, korekcyjne, gogle narciarskie. Dla Niej i dla Niego – setki możliwości, które są już w okazyjnych cenach teraz jeszcze 10% tańsze po wpisaniu kodu rabatowego, który znajdziecie na naszej stronie.

Jeśli w Waszych postanowieniach noworocznych znalazł się punkt związany z wymianą starych okularów na nowe, możliwe, że już na samym początku to jedno będziecie mieć z głowy.

Nie zapominajcie też, że przed nami ferie zimowe, wyjazdy na narty, może trzeba się również zastanowić nad nowymi goglami. Te również znajdziecie w Eyerim, a wybrane modele również kupicie z dodatkową zniżką.

Zapraszamy już dziś, bo kod rabatowy będzie działał tylko do 6 stycznia. Nie przegapcie okazji.


5% rabatu dla wszystkich

Kod rabatowy Eyerim – cały asortyment 5% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 22/02/2017

10% rabatu dla pierwszych 25 klientów

Kod rabatowy Eyerim – pierwszych 25 klientów kupuje 10% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 22/02/2017

15% rabatu dla pierwszych 15 klientów

Kod rabatowy Eyerim – pierwszych 15 klientów kupuje 15% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 22/02/2017


Podziel się z innymi: