Tylko kilka dni promocji do domu

Rozpoczął się listopad. Szaro, smutno i deszczowo. Jedynym pocieszeniem w tym okresie jest myśl, że już niedługo rozpoczną się przygotowania do świąt. A wraz z nimi gorączkowe poszukiwania wszystkiego, co niezbędne, by spędzić ten magiczny okres tak, jak sobie wymarzyliśmy.

Nie może oczywiście zabraknąć ozdób do domu, dzięki którym nasze najbliższe otoczenie napełnia się czarodziejską mocą najważniejszych dni w roku.

Chcecie poczuć już teraz przedsmak świątecznych zakupów? Poprawić sobie humor i wnieść odrobinę radości do wszechogarniającego, jesiennego ponuractwa?

Właśnie teraz w home&you możecie to zrobić i zaoszczędzić. Poprawić sobie nastrój wybierając spośród tysięcy pięknych przedmiotów, które sprawią, że w Waszym domu zagoszczą pierwsze oznaki nadchodzących świąt.

Jeśli do 7 listopada zerkniecie do sklepu home&you, czeka na Was niespodzianka. Drugi produkt kupicie za połowę ceny.

Czekają nie tylko produkty z motywami świątecznymi. Możecie sprawić sobie też inną niespodziankę. A każda piękna i idealna na poprawę nastroju i walkę z jesienną chandrą.


10% rabatu na nieprzecenione produkty

Kod rabatowy home&you – rabat na zamówienie od 100 zł. Nie łączy się z innymi promocjami i przecenami. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 01/04/2017

Zimowa wyprzedaż - nawet do 70% taniej

Promocja home&you – artykuły do domu w wyjątkowych cenach.

10% rabatu na pierwsze zakupy

Promocja home&you - zapisując się do newsletter'a otrzymujesz 10% rabatu na pierwsze zakupy


Podziel się z innymi: