Odzież i akcesoria w niższych cenach

Nie możemy się już doczekać zimowych ferii. Pogoda dopisuje, wreszcie mamy prawdziwą zimę, za oknami śnieg. Każdy aż się rwie na jakiś wypad w góry. Na narty, sanki, łyżwy.

Jeśli też tak macie i planujecie spędzić zimowe ferie na świeżym powietrzu, aktynie i zdrowo, to może Was zainteresować oferta w Tchibo.

Wiele produktów dla narciarzy, ale nie tylko. Dla wszystkich którzy chcą się dobrze bawić, miło spędzać czas i korzystać z wszystkich zimowych przyjemności. Jednocześnie czuć się komfortowo i ciepło.

Dla mężczyzn, kobiet i dzieci: zimowe, narciarskie kurtki, spodnie, rękawiczki, szaliki, czapki, bluzy, bielizna i oczywiście gogle oraz kaski nawet do 40% tańsze. Szeroki wybór wśród którego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i rodziny.

To już ostatni moment na takie zakupy, bo ferie zbliżają się wielkimi krokami, a zimowe wypady w góry wymagają niezbędnych przygotowań. Jeśli zerkniecie do Tchibo może się okazać, że nie muszą być tak kosztowne jak by się mogło wydawać.

Bawcie się dobrze i bezpiecznie w czasie ferii.


Do 50% taniej na zimowej wyprzedaży

Promocja Tchibo –odzież damska i męska, moda sportowa, bielizna, dodatki, artykuły dla dzieci nawet o połowę taniej.

Do -50% wyprzedaż w Tchibo

Promocja Tchibo - moda damska, męska i dziecięca, artykuły sportowe, akcesoria do domu. Darmowa dostawa do sklepu.

Do 20% tańsza biżuteria i zegarki

❤Promocja Tchibo –biżuteria, zegarki, kuferki na biżuterię, szkatułki do 25% taniej. Sprawdź pomysły na walentynkowy prezent.


Podziel się z innymi: