Kupuj bez dodatkowych kosztów w Douglas

Właśnie pożegnaliśmy jedyny dzień w roku, w którym można kupować w sklepach internetowych i nie przejmować się kosztami związanymi z dostawą produktów do domu.

Jak się jednak okazuje, są miejsca, które oferują nie tylko jeden dzień bez opłat za dostarczenie.
W Douglasie masz możliwość kupowania jeszcze przez parę dni z dostawą gratis.

Jedynym ograniczeniem jest zrobienie zakupów na kwotę nie mniejszą niż 49 zł. Ograniczenie, które dla prawdziwych miłośników doskonałej jakości kosmetyków i zapachów raczej nie będzie sprawiało trudności. Tym bardziej w momencie, kiedy zbliżają się święta, a wraz z nimi gorączkowe poszukiwanie prezentów gwiazdkowych.

Wśród wielu dostępnych w sklepie marek z łatwością można znaleźć coś, co sprawi radość nie tylko Tobie, ale również każdej bliskiej osobie. Dobry kosmetyk, piękny zapach jest zawsze mile widzianą niespodzianką pod świątecznym drzewkiem.

Wybieraj dla siebie, dla rodziców, przyjaciół i nie przejmuj się opłatami za dostawę, bo do 5 grudnia w Douglasie nie musisz za nią płacić. Skorzystaj też z innych możliwości dodatkowych prezentów i niespodzianek, które w sklepie otrzymasz po zrobieniu zakupów za wyznaczone kwoty. Zerknij na naszą stronę, a nie umknie Ci żadna z korzystnych możliwości.


Witaminowe mleczko do kąpieli w prezencie

Kod rabatowy Douglas – mleczko J.S. Douglas Sohne   gratis do zakupów  za min. 149 zł. Wpisz kod rabatowy.

Etui na karty Paco Rabanne w prezencie

Kod rabatowy Douglas – do zamówienia za min. 149 zł etiu  gratis. Wpisz kod rabatowy.

Krem do ciała Estee Lauder w prezencie

Kod rabatowy Douglas – Revitalizing Supreme Body  krem do ciała gratis do zakupów  za min. 189 zł. Wpisz kod rabatowy.


Podziel się z innymi: