Czekoladowe upominki dla najbliższych

Może to trochę zbyt wcześnie, może jeszcze nie myślicie o prezencie dla Babci i Dziadka, ale nie mogliśmy się powstrzymać, żeby nie zachęcić Was do zerknięcia na smakowite upominki od Chocolissimo.

Piękne i smaczne, pomysłowe i niezwykle oryginalne czekoladki, które zachwycą Waszych Seniorów w dniu ich święta. Słodkie prezenty, które sprawią wiele radości.

Dziadek lubi majsterkować? Podaruj mu czekoladowe narzędzia: młotek, śrubokręt, obcęgi w pysznych smakach. Dla Babci wybierz zestaw do gotowania: nóż, garnuszek, solniczka. Wszystkie rozpływające się w ustach po spróbowaniu.

Możesz też wybrać wspólny prezent dla obojga: eleganckie pudełko czekoladek pełne wspaniałych różności z czekolady mlecznej, deserowej, białej z pysznymi dodatkami.

Mamy też możliwości oszczędzania przy zakupach w Chocolissimo.

Chcesz zaskoczyć najbliższych wspaniałym prezentem i zaoszczędzić. Zrób zakupy do 8 stycznia i skorzystaj z kodów rabatowych na wszystkie upominki.


10% rabatu na wszystko

Kod rabatowy Chocolissimo – cały, nieprzeceniony asortyment 10% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

50% rabatu na dostawę

Kod rabatowy Chocolissimo  – dostawa za połowę ceny po wpisaniu kodu rabatowego.

15% tańsze niesamowite czekoladki

Promocja Chocolissimo  – oferta tygodnia: wybrane czekoladki, czekoladowe figurki i gadżety, kasetki, napisy i inne  15% taniej.


Podziel się z innymi: