Kolekcja Elegance do 60% taniej

Za oknem ponuro i deszczowo, aura zachęcająca do pojawienia się jesiennej chandry. Idealny moment, żeby …sprawić sobie jakiś prezent na poprawę humoru.

A co sprawi kobiecie największą frajdę? Oczywiście nowa torebka. W końcu każda Pani wie doskonale, że torebek nigdy nie ma się zbyt dużo.

Masz problem z doborem torebki do nowych jesiennych butów, nie wiesz w co spakować się dziś do pracy? Takie problemy puls zaokienna pucha mogą spowodować szczególnie silny spadek humoru.

Mamy dziś na to radę i zachęcamy do zerknięcia do sklepu Wittechen. Idealna promocja na poprawienie sobie nastroju – torebki, które nie tylko są piękne i eleganckie, wykonane z najlepszej jakości skóry, ale mają też moc poprawiania nawet najgorszego humoru. Dlaczego? Bo są tańsze nawet do 60%!

Komfortowe w każdej sytuacji, mniejsze i większe, przydatne do pracy, na zakupy, na spotkania towarzyskie i specjalne wyjścia. Duży wybór wzorów i kolorów, a do tego ceny pozwalające na dużą oszczędność.

Masz dziś zły dzień, nie wiesz co zrobić, aby go naprawić? Torebki Elegance mogą zdziałać cuda, szczególnie, gdy można je kupić taniej.


50 zł rabatu w Wittchen

Kod rabatowy Wittchen – 50 zł rabatu na produkty nieprzecenione przy zamówieniu powyżej 250 zł. Wpisz kod rabatowy.

Nawet do 70% taniej - Kiermasz Wittchen

Promocja Wittchen –portfele, paski, torebki damskie, torby męskie, etui, rękawiczki, odzież, obuwie,  bagaż z przecenami nawet do 70%.

Ważne do dnia: 06/12/2016

100 zł rabatu przy zakupach za min. 500 zł

Kod rabatowy Wittchen – rabat 100 zł przy zamówieniu powyżej 500 zł po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy produktów przecenionych.


Podziel się z innymi: