Black Friday i codziennie nowe, tańsze oferty

Chociaż Black Friday to jeden dzień, który przypada w tym roku na 25 listopada, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby trwał nieco dłużej. I z takiego właśnie założenia wyszedł sklep Mall, gdzie już rozpoczęto świętowanie. I to nie byle jakie, bo ceny są niższe nawet o 60%.

Macie zatem możliwość zastanowienia się już teraz i zrobienia zakupów, zanim ruszy szaleństwo zakupowe związane z Czarnym Piątkiem.

A co można w Mall kupić taniej? Szybciej byłoby chyba odpowiedzieć czego nie można by było kupić. Oferta jest niezwykle bogata i każdy znajdzie w niej wiele produktów, które przypadną mu do gustu.
Małe i duże AGD, zabawki, artykuły do domu, elektroniczne gadżety i akcesoria, różności dla dzieci, artykuły sportowe. I co ważne, codziennie oferta jest aktualizowana. A wielki finał – 25 listopada.

Sprawdzajcie codziennie i nie zapomnijcie zerknąć w piątek, bo to jest właśnie ten dzień, w którym można zrobić zakupy najtaniej i wybierać spośród całej gamy przecen.

To również możliwość znalezienia niedrogich świątecznych upominków i prezentów dla każdej bliskiej osoby. Niech choinka będzie pełna niespodzianek, które zaskoczą rodzinę i przyjaciół, a Wam pozwolą na oszczędności.

Sprawdzajcie codziennie ofertę Mall i znajdujcie przeceny, które ułatwią życie i zakupy. I pamiętajcie również o tym, że teraz dostawa jest za darmo w Mall już od 249 zł.


10% rabatu na duże AGD

Kod rabatowy  MALL –  duże AGD z podstrony  z rabatem 10% po wpisaniu kodu rabatowego. W ofercie lodówki, piekarniki, okapy, płyty, pralki, kuchenki mikrofalowe i inne.

Ważne do dnia: 22/02/2017

10% rabatu na domowe akcesoria marki MELICONI

Kod rabatowy  MALL –  suszarki na pranie  stojące, balkonowe, łazienkowe i inne akcesoria 10% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 20/03/2017

Do 70% taniej na wielkiej sportowej wyprzedazy

Promocja MALL – sprzęt sportowy, akcesoria sportowe, obuwie, odzież, sprzęt turystyczny w wyjątkowo okazyjnych cenach.


Podziel się z innymi: