Najlepsza i tańsza domowa kawa

I kolejny poniedziałkowy poranek. I znowu trzeba rano wstać do pracy. Dla niektórych jest torturą, która potrafi popsuć humor na cały, nadchodzący dzień. Jedynym pocieszeniem w taki poranek, dla wielu jest poranna filiżanka kawy.

Ułatwia życie, pozwala na obudzenie się i jest elementem codziennego rytuału, bez którego nie ma mowy o wyjściu z domu.

Jesteś miłośnikiem tego królewskiego napoju? Zastanawiasz się jak przyrządzić poranną filiżankę kawy, dzięki której dzień będzie lepszy, a poranek jaśniejszy?

Ekspres automatyczny to nie tylko doskonałej jakości kawa, ale też niesamowite ułatwienie i szybkość jej przygotowania. Podstawiasz filiżankę, wciskasz jeden klawisz i już tylko parę chwil dzieli Cię od ulubionego espresso, latte czy cappuccino. A potem zanurzasz się w doznaniach, dzięki którym nadchodzący dzień widzisz w zdecydowanie jaśniejszych barwach.

Jak się okazuje automatyczne ekspresy do kawy nie muszą być wcale tak drogie, jak się zdaje. Twoje własne urządzenie, w Twojej kuchni, gotowe spełnić każde żądanie może być teraz nawet 500 zł tańsze. Jeśli tylko zdecydujesz się skorzystać z promocji w RTV Euro AGD.

Wybrane ekspresy do kawy takich marek, jak: DeLonghi, Siemens, Saeco, Bosch, Krups, Nivona, Philips mogą być nawet do 500 zł tańsze, jeśli podczas zakupów wpiszesz w koszyku kod rabatowy.

Spraw sobie odrobinę radości i nie wychodź do pracy w złym nastroju. Dzięki dobrej, aromatycznej i mocnej kawie, życie może stać się przyjemniejsze, a poranne pobudki mniej uciążliwe.

Promocja na automatyczne ekspresy do kawy w RTV Euro AGD potrwa tylko do 4 listopada.


Do 600 zł rabatu na zestaw AGD do zabudowy marki Samsung

Kod rabatowy RTV Euro AGD – kup zestaw składający się z min. dwóch różnych sprzętów o min. łącznej wartości 2500 zł i odbierz rabat: 150 zł przy zakupach za min. 2500 zł, 300 zł przy zakupach za min. 4500 zł, 600 zł przy zakupach za min. 7000 zł.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Zimowa gorączka cenowa i 50 rat 0%

Promocja  RTV Euro AGD – telewizory i sprzęt RTV, komputery i IT, telefony i GPS, konsole i gry, foto i kamery, AGD duże i małe. Wile produktów  w okazyjnych cenach.

Ważne do dnia: 23/02/2017

25% rabatu na produkty Rowenta do stylizacji włosów

Kod rabatowy RTV Euro AGD – suszarki, lokówki, prostownice i inne 25% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 28/02/2017


Podziel się z innymi: