Setki produktów w przecenie

Wyprzedaże na początek roku to gratka dla wszystkich łowców okazji. Zniżki i przeceny, możliwość kupowania i korzystania z kodów rabatowych. Doskonały moment, żeby uzupełnić braki i zainwestować w wyposażenie domu, kuchni czy poprawić stan sprzętu służącego do rozrywki lub pracy.

Dziś chcemy Wam zaproponować noworoczną wyprzedaż w Avans. W ofercie znajdziecie niezwykłe bogactwo produktów, które można kupić nawet do 30% taniej.

Telewizory i akcesoria RTV, radia samochodowe, laptopy, tablety, smartfony, konsole, gry, aparaty, kamery, wideorejestratory i nawigacje, AGD duże i małe, artykuły do domu, narzędzia, sprzęt sportowy i rekreacyjny.

Dla wszystkich poszukujących tańszego, dobrego urządzenia, które usprawni domowe obowiązki, polepszy i przyśpieszy gotowanie, pranie, sprzątanie. Dla tych, którzy chcą spędzić wieczór przed nowym telewizorem czy monitorem. A może dla tych, którzy w swoim postanowieniu noworocznym zdecydowali, że rozpoczną codzienne ćwiczenia i treningi.

W Avans do końca stycznia macie możliwość tańszego kupowania. Zobaczcie już teraz, jak oszczędnie rozpocząć Nowy Rok bez wyrzeczeń. Pamiętajcie, że niektóre produkty na wyprzedaży w Avans będą tańsze po wpisaniu kodu rabatowego.


Do 600 zł zwrotu przy zakupie AGD marki Electrolux

Promocja Avans – zwrot przy zakupie co najmniej 3 urządzeń za min. 4000 zł.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Aktualne oferty promocyjne

Promocja Avans – wszystkie zniżki w jednym miejscu. Sprawdź na czym możesz zaoszczędzić.


Podziel się z innymi: