Kosmetyki dla Panów 25% taniej w sklepie Tołpa

Uroda i dobra prezencja to nie tylko domena kobiet. Ogromna ilość mężczyzn zdaje sobie sprawę, że we współczesnym świecie atrakcyjny i zdrowy wygląd ma ogromne znaczenie. Dlatego Panowie coraz częściej sięgają po dobre i sprawdzone kosmetyki, często polecone przez Panie.

Dobre i sprawdzone, do tego pozbawione sztucznych dodatków i lubiane przez rzesze Polek kosmetyki marki Tołpa są szczególnie godne polecenia każdemu mężczyźnie. Spytajcie swojej partnerki, a z pewnością dowiecie się, że taka pielęgnacja jest warta rekomendacji.

Chcesz zadbać o siebie, o swój wygląd i nie wydać przy tym za dużo pieniędzy. Tylko teraz mamy propozycję dla mężczyzn, która pomoże w spełnieniu tego zadania i pomoże w codziennych zmaganiach z poprawą własnego wyglądu.

Z kosmetykami Tołpa wystarczy kilka minut dziennie, aby przywrócić blask każdej męskiej twarzy i poprawić wygląd na długo.

Teraz wszystkie naturalne kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn: produkty po goleniu, do oczyszczania, do zadań specjalnych, kremy do twarzy i pod oczy przeznaczone dla Panów możesz kupić w specjalnych cenach, z rabatem 25%.

Promocja potrwa do 13 października, zrób sobie prezent na jesienna chandrę i zadbaj o wygląd już dziś.


20% tańsze wybrane kosmetyki do pielęgnacji ciała

Promocja  TOŁPA  – wybrane dermokosmetyki, kosmetyki SPA, profesjonalne i inne 20% taniej.

Ważne do dnia: 26/02/2017

40% taniej botaniczna pielęgnacja

Promocja  TOŁPA  – botaniczna pielęgnacja twarzy, ciała i włosów 40% taniej.

Prezent do zamówienia w TOŁPA

Promocja TOŁPA  – 5 próbek kosmetyków za 1 grosz do zamówienia.


Podziel się z innymi: