W Wittchen 25% rabatu na urodziny

26 urodziny to okazja do świętowania i okazja do prezentów. A co, kiedy jubilat zamiast przyjmować – rozdaje je?

To świetny moment dla wszystkich Klientów, żeby z nich skorzystać!

Z okazji urodzin Wittchen przygotował niespodzianki, które pozwolą na tańsze zakupy i w dodatku dotyczą wszystkiego, co znajdziecie w sklepie.

W ten weekend to możliwość kupowania w Wittchen ze zniżką 25%, która obejmuje cały asortyment. Obuwie, torebki, akcesoria, walizki, odzież dla Pań i Panów 25% tańsza.

Dla tych, którzy jeszcze nie skompletowali w pełni swojej garderoby na jesień, potrzebują dodatków do zimowych stylizacji, albo dla tych, którzy planują specjalne wyjścia – najlepszej jakości produkty ze skóry, które są nie tylko piękne i eleganckie, ale również zachwycają perfekcją wykonania i estetyką.

Dla planujących podróż czy wycieczkę dodatkowa, miła widomość. Z okazji urodzin jeszcze jedna promocja, dzięki której można kupić bagaż miękki za połowę ceny. Walizki mniejsze i większe, kosmetyczki, nesesery, idealne na każdy wyjazd. Może już teraz pomyślisz o feriach świątecznych lub zimowym wypadzie na narty.

Udanych i tanich zakupów weekendowych.


Do 50% taniej w Wittchen

Wyprzedaż Wittchen – ostatnie dni wyprzedaży i rabaty nawet do 70% na: torebki, obuwie, odzież, bagaż. Sprawdź wyprzedaż mody damskiej i męskiej.

Do 50% tańsza odzież

Promocja Wittchen – odzież damska i męska w promocyjnych cenach.

Do 50% tańsza nowa kolekcja damaskich torebek

Promocja Wittchen – torebki z nowej kolekcji nawet o połowę taniej.


Podziel się z innymi: