Studencka promocja Helion i Onepress

Koniec wakacji dopadł również studentów. Rozpoczął się rok akademicki, a wraz z nim miesiące wytężonej pracy. A do pracy studentowi jest niezbędny podręcznik i wiele lektur uzupełniających.

Tak jak zakupy na nowy rok szkolny potrafią załamać niejednego rodzica, tak początek roku akademickiego wykańcza studentów. Dlatego dobrze jest poszukać możliwości, które pozwolą na tańsze zakupy. Jeną z opcji, dzięki której współczesny student może zawsze zaoszczędzić jest kupowanie ebooków zamiast tradycyjnych książek. W ten sposób zawsze można trochę mniej zapłacić, a swoje podręczniki trzymać w komputerze zamiast w torbie.

Dziś mamy dla wszystkich studentów dwie promocje, dzięki którym możecie zainaugurować nowy rok akademicki, nie wydając na dzień dobry fury pieniędzy.

W Helion kupicie do 6 października tradycyjne książki z rabatem 20%, a ebooki z rabatem 50%. Promocja dotyczy wszystkich pozycji umieszczonych na specjalnej stronie promocyjnej i jest ich dużo, więc z pewnością znajdziecie wiele tytułów, które mogą się przydać w najbliższej przyszłości.

Podobną promocję przygotowała księgarnia Onepress. Tu również do 6 października kupicie książki tradycyjne 20% taniej i ebooki 50% taniej. W specjalne ofercie jest sporo pozycji, które mogą wspomóc w nauce niejednego studenta. Zerknijcie, może znajdziecie coś dla siebie.

Owocnych zakupów i udanego, nowego roku akademickiego.3 książki w cenie 2

Promocja Helion – kupując 3 tytuły, najtańszy z nich otrzymasz za darmo. Rabat dotyczy formatów druk, ebook, video, obejmuje tylko ofertę Grupy Helion.

Ważne do dnia: 19/01/2017


Podziel się z innymi: