Kod rabatowy w Groupon

Zaplanuj wyjazd w 2017 roku z Groupon Travel

Spragnieni przygód w nadchodzącym roku? Macie już jakieś plany, co będziecie robić w wolnym czasie, jak spędzicie wakacje?

Jeśli myślicie o wyjazdach, ale nie macie jeszcze sprecyzowanych planów, co i gdzie będziecie robić, zapraszamy do Groupona, gdzie znajdziecie szeroką ofertę i właśnie teraz możecie dodatkowo oszczędzać.

Tylko do 11 stycznia można skorzystać z kodu rabatowego, który obniży o 15% cenę każdej propozycji z oferty Groupon Travel. Pamiętajcie jednak, że maksymalna wysokość zniżki to 50 zł.

Wpisujcie kod rabatowy i już teraz zdecydujcie, gdzie zaszalejecie w wolnym czasie, jakie przygody przeżyjecie w tym roku. To świetna oferta dla tych, którzy lubią mieć poukładane wszystkie swoje pomysły wcześniej, dla zapobiegliwych, ceniących porządek i oczywiście oszczędności w każdej dziedzinie.

Wyjazdy z Grouponem to dobra zabawa, wiele pomysłów na zimowe i letnie szaleństwa, to również doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Poszukajcie czegoś, co spełni Wasze wszystkie tegoroczne marzenia i skorzystajcie z możliwości tańszych wyjazdów.


15% rabatu na zakładkę Travel

Kod rabatowy Groupon –  wszystko z wybranej zakładki z rabatem 15% po wpisaniu kodu rabatowego. Maksymalna kwota zniżki 50 zł. Tylko dziś.

Ważne do dnia: 21/02/2017

20 zł rabatu na pierwsze zakupy

Kod rabatowy Groupon – rabat do jednokrotnego użytku na zakupy za min. 100 zł. Wpisz od rabatowy.

Podróże na każdą kieszeń w Groupon

Promocja Groupon –  sprawdź oferty podróży w super cenach.  Najlepszy wypoczynek już od 149 zł.


Podziel się z innymi: