W Showroom wszystkie sukienki i tuniki 10% taniej

Obowiązkowym elementem w każdej damskiej szafie jest sukienka. To absolutne must have każdej kobiety. Można ją włożyć na każdą okazję i zawsze będzie odpowiednim wyborem.

Chcecie coś oryginalnego, nietuzinkowego, czego nie spotyka się na co dzień? Sukienkę lub tunikę, która wyróżni z tłumu każdą jej właścicielkę?

Jeśli tak, koniecznie musicie zerknąć do Showroom. I to właśnie teraz. Dlaczego?

Już wyjaśniamy. Właśnie w najbliższych dniach możecie kupić swoją wymarzoną sukienkę 10% taniej. Szeroki wybór na każdą okazję, wiele wzorów i modeli, nie tylko sukienek, ale również tunik jest objętych promocją. Jeśli wpiszecie kod rabatowy podczas składnie zamówienia zyskacie 10% zniżki.

Promocja obejmuje wszystkie sukienki i tuniki dostępne w sklepie, ale w Waszym koszyku muszą się znaleźć produkty o łącznej wartości min. 250 zł. Dodatkowo, aby kod rabatowy zadziałał za swoje zakupy musicie zapłacić z góry.

W czasie karnawału taka okazja jest szczególnie atrakcyjna. Dla wszystkich poszukujących czegoś ekstra na specjalne wyjście, na bal, na studniówkę. Sprawdźcie już teraz, bo promocja będzie aktywna tylko do 9 stycznia do godz. 11:00.


Na zdjęciu sukienki z oferty Showroom


10% rabatu na odzież Potis & Verso i L'ame de femme

Promocja SHOWROOM – wybrana odzieżdla Pań 10% taniej po wpisani kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 20/02/2017

Do 40% taniej marka Mr. Gugu & Miss Go

Promocja SHOWROOM – wybrana odzież i obuwie w niższej cenie.

Ważne do dnia: 20/02/2017

Do 40% tańsze kobiece fasony

Promocja SHOWROOM – najbardziej kobiece modele nawet do 40% taniej. Tylko do 20 lutego do godz. 11:00.

Ważne do dnia: 20/02/2017


Podziel się z innymi: