Produkty marki Sencor 10% taniej

Małe AGD marki Sencor, to niezwykle barwni i bardzo przydatni domowi i kuchenni pomocnicy. Drobiazgi, które są niezbędne podczas przygotowywania posiłków, sprzątania, przyrządzania napojów, czy innych czynności domowych. Nie tylko funkcjonalne, ale też doskonale prezentujące się, bo stworzone z myślą również o designie.

Potrzebujesz odmiany w swoim domowym lub kuchennym parku maszynowym, a może chcesz rozpocząć przygodę ze zdrowszym odżywianiem siebie i rodziny? Może znudziły Ci się uciążliwe i ciągle powtarzane czynności związane z obowiązkami w domu?

Na wszystkie, tego typu problemy znajdziesz rozwiązanie w MALL. Produkty małego AGD marki Sencor są w sklepie tańsze, a po wpisaniu kodu rabatowego obniżysz ich cenę jeszcze o 10%.

Piękne i wieloczynnościowe roboty kuchenne, blendery, miksery, szatkownice, grille, opiekacze, elektryczne garnki, czajniki, sokowirówki, ekspresy do kawy, kuchenki elektryczne, urządzenia do pielęgnacji, odkurzacze, klimatyzatory, żelazka. Produkty, które zawsze są gotowe doskonale spełnić swoje funkcje i przy tym świetnie się prezentują.

Poszukujesz odmiany, chcesz zrobić sobie niespodziankę i ułatwić gotowanie, a może potrzebujesz czegoś na prezent. Teraz jest moment, żeby zrobić to zdecydowanie taniej. W MALL znajdziesz szeroki wybór sprzętów Sencor w super cenach i z 10% zniżką.

Udanych zakupów.


10% rabatu na duże AGD

Kod rabatowy  MALL –  duże AGD z podstrony  z rabatem 10% po wpisaniu kodu rabatowego. W ofercie lodówki, piekarniki, okapy, płyty, pralki, kuchenki mikrofalowe i inne.

Ważne do dnia: 22/02/2017

10% rabatu na domowe akcesoria marki MELICONI

Kod rabatowy  MALL –  suszarki na pranie  stojące, balkonowe, łazienkowe i inne akcesoria 10% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 20/03/2017

Do 70% taniej na wielkiej sportowej wyprzedazy

Promocja MALL – sprzęt sportowy, akcesoria sportowe, obuwie, odzież, sprzęt turystyczny w wyjątkowo okazyjnych cenach.


Podziel się z innymi: